sobota, 21 stycznia 2012

Saturday♥

Dziś sobota, a ja odpoczywam. Nie przespana nocka to wina koleżanki, która była u mnie na noc gadałyśmy chyba do 3.  I jeszcze trzeba było wpaść do Kamili, bo nas potrzebowała, bo byli  goście. A gdy chciałyśmy wymsknąć się, bo chłopaki pojechali do sklepu a już i tak byłyśmy godzinę spóźnione, gdyż było po 9 to Ci nas zatrzymali. To było jakieś porwanie. Normalnie koleś podbiegł złapał mnie tak mocno i zaczął ciągnąć do samochodu i nie mogłam się wyrwać haha a potem nas zawieźli znowu do Kamili i bali się, że ucieknę. Co też uczyniłam, ale opór jednego z chłopaków był tak wielki, że pozwoliłyśmy mu się podwieźć te parę metrów. Masakra dzień jak najbardziej udany.Ta piosenka poprawia mi humor ! :)
ONE DIRECTION


Ten zespół znalazłam przypadkowo przeglądając http://weheartit.com One Direction ( tł. W jednym Kierunku)Od lewej Niall, Louis, Liam, Zayn i Harry.
Zayn bardzo mi się spodobał i pościągałam parę jego fotek. A oto one...

Liam też niczego sobie.

One Direction zadebiutowali w X-Factor a to jedna z ich najlepszych piosenek.

Tak urodę to oni mają gdyby tylko śpiewali rock...ahh . Więc ten zespół to chwilowe zainteresowanie. Ale trzeba przyznać, że chłopaki ładnie śpiewają. Lecę coś poczytać, a potem leeekcje... Trzymajcie się♥

1 komentarz:

  1. Zayn najładniejszy <3
    jeżeli masz ochotę zapraszam do udziału w moim pierwszym rozdaniu:)
    http://pacyfikatorka.blogspot.com/2012/01/rozdanie.html

    OdpowiedzUsuń