niedziela, 18 grudnia 2011

Awkward


"Inna" (Awkward) to pełen humoru i pozytywnej energii nowy serial wyprodukowany dla MTV.

Jenna Hamilton to zwykła, nieco zakompleksiona, amerykańska nastolatka. Chciałaby być popularna w szkole, ale brakuje jej odwagi i przebojowości. Wyróżnia ją to, że wieczorami bloguje o swoich problemach i rozterkach.

Tak było do tej pory, bo w serialu poznajemy Jennę w momencie, w którym przypadkowo ulega niegroźnemu wypadkowi, który wygląda ... jak próba samobójcza.

Od tego momentu życie Jenny zaczyna się zmieniać – zaczyna na niej ciążyć stygma dziewczyny z poważnymi problemami, co budzi zainteresowanie dzieciaków w szkole.

I choć nie jest to rodzaj popularności jakiego sobie życzyła, stara się odnaleźć jakoś w tej niewątpliwie dziwnej sytuacji…

PREMIERA: 9 października (niedziela), godz. 21:30.
EMISJE: niedziele, godz. 21:30.

Poznajcie bohaterów programu:


Inna (Awkward)
Jenna Hamilton
Jenna nie dba o rzeczy materialne. Nie jest konformistką. Jest "inna", bo nie chce być tylko jedną z tłumu. Kiedy dostaje szansę od losu, by w końcu zaistnieć na szkolnej arenie, bierze byka za rogi ... Jest romantyczką o ironicznym poczuciu humoru.

Jennę gra utalentowana, młoda aktorka amerykańska, Ashley Rickards. Wkrótce będziemy mogli zobaczyć ją w dwóch pełnometrażowych produkchach filmowych, m.in. "Sassy Pants". Występowała w "One Tree Hill", "Outlaw," "Entourage", "Ugly Betty" i "CSI:NY".
Inna (Awkward)
Jake
Jake nigdy nie zrobił niczego złego. Jest czarujący, miły. Wszyscy go lubią. Ma bardzo dobre serce.

Zanim Brett Davern trafił do "Awkward", urodził się i wychował w Edmonds w stanie Waszyngton. Jako młody chłopak trafił do teatru lokalnego. Od tego czasu wiedział, że aktorstwo jest mu po prostu pisane.
Inna (Awkward)
Matty
Matty jest tym chłopakiem, z którym każda dziewczyna chce być. Imponuje wszystkim. Przystojny, wysportowany ... A do tego jest otwarty i szczery. Niestety, nigdy jeszcze naprawdę się nie zakochał. Dlatego związek z Jenną go przeraża.

W rolę Matty'ego wcielił sie młody Kanadyjczyk, Beau Mirchoff.
Inna (Awkward)
Sadie
Sadie jest złośliwa i wredna. Ma jednak złożona naturę. Może nie warto jej tak od razu potępiać?

Tak twierdzi grająca ją aktorka, Molly Tarlov.
Inny (Awkward)
Tamara
Najlepsza przyjaciółka Jenny. Nic co mówi Tamara nie jest ocenzurowane. Wspiera Jennę. Jest bardzo pewna siebie. Zupełnie nie przejmuje się opinią innych.

Zupełnie jak Jillian Reed, która wcieliła się w tę postać.
Inna (Awkward)
Lacey
Mama Jenny. Zwariowana, może trochę zbyt skupiona na sobie, ale ma dobre intencje ... Chce wszystkiego co najlepsze dla swojej córki. Czasami po prostu pokazuje to w dziwny sposób.

W tę rolę wcieliła się Nikki DeLoach , która swoją karierę - podobnie jak Justin Timberlake, Britney Spears i Ryan Gosling - zaczynała w "The Mickey Mouse Club".
Inna (Awkward)
Valerie
Valerie jest nauczycielką. Niestety, nie potrafi zachować żadnych granic. Ani wobec swoich podobiecznych, ani przełożonych. Zależy jej przede wszystkim na tym, aby być przez wszystkich lubianą. To widać!

Valerie gra znana m.in. z "Dwóch i pół" aktorka - Desi Lydic.

  

Ten serial jest świetny. Utożsamiam go ze swoim życiem. A wy co o nim sądzicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz