czwartek, 23 lutego 2012

23 Luty


Jakoś dawno mnie tu nie było dziś już 23ta data niektórym może kojarzyć się tylko z jedną osobą, taka już klasowa, a może szkola tradycja. Matko ciągle mam jakieś dziwne sny a to, że jestem najlepszą chirliderką, która z nikim się nie lubi (przeciwieństwo mojego życia), albo że jestem w ciąży O_o, a w dzisiejszą noc śniło mi się, że wszyscy wiedzieli o moim blogu tzn. moi kumple. Nie zbyt zachwycające przecież ja tu wylewam wszystko co we mnie siedzi, tylko nieliczni o tym wiedzą, bo darze ich ogromnym zaufaniem. Niech tak pozostanie.


Uh brat męczy mnie z lekcjami, przyjaciółka mimo, że już wróciła nie daje znaku życia, może zapomniała o mnie? Pewnie nawet nie tęskni, a ja tak tęsknie;/ Mniejsza... dziś jadę do koleżanki na noc tyle dobrego. Ferie powoli dobiegają końca, niestety. Bardzo szybko mi mijają, nie dobrze. Ale brzydko za oknem chcę już wiosnę, lato. Chyba jak każdy mam dość tej zimy. Wszystko jest takie dziwne... Muszę to jakoś ogarnąć.


Najnowsza piosenka Big Bang, doskonale odzwierciedla mój nastrój...


1 komentarz:

  1. Hejka:) Noo sny ciekawe. Ciąza tez mi się kiedyś śniła :) Ja juz niestety po feriach i trzeba bylo wracac na uczelnie na wykłady :) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń